Instantná polievka do hrnčeka hrachová s repou 38g

Hrachová instantná polievka (žltý hrach) s repou. Český strukovinový výrobok. Polievka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. Stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1-2 minúty. Více informací

Vegan

Vegan

Bezlepkové

Bezlepkové

0,82 €
včetně DPH
skladem 47 ks

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Český strukovinový výrobok. Stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1-2 minúty. Vďaka špecifickej receptúre, používané pri výrobe stráca strukovina svoju nepríjemnú vlastnosť nadúvanie a stáva sa tak prijateľnou a ľahko stráviteľnou potravinou. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov, naopak sú strukoviny výborným zdrojom rastlinných bielkovín. Bez konzervantov, umelých farbív, emulgátorov, chuťových prísad či iných umelých prísad. Sú vyrobené výhradne z čisto prírodných surovín z prirodzene bezlepkových surovín. Prečo polievku od Damodar? ľahká príprava veľa chuťových variantov z prirodzene bezlepkových surovín vhodné pre vegánov bez konzervantov, umelých farbív a iné.

Zloženie: Hrachová múka, rastlinný tuk, sušená červená repa, sušené kapusta, vulkanická soľ. Príprava: Stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1 - 2 minúty. Vyrobené z prirodzene bezlepkových surovín. Vhodné pre vegánov.
Obsah: 38 g
Krajina pôvodu: ČR


Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1635 kJ
Tuk 20,5 g
Sacharidy 36,3 g
Vláknina 12,1 g
Bielkoviny 17,5 g
Sodík 2,1 g

Ověřeno našimi zákazníky