Instantná polievka do hrnčeka cícerová s paprikou 38g

Cícerová polievka do hrnčeka s paprikou a zemiakmi. Český strukovinový výrobok. Polievka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. Stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1-2 minúty. Více informací

Vegan

Vegan

Bezlepkové

Bezlepkové

0,82 €
včetně DPH
Vypredané

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Polievka do hrnčeka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. Stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1-2 minúty. Vďaka špecifickej receptúre, používané pri výrobe stráca strukovina svoju nepríjemnú vlastnosť nadúvanie a stáva sa tak prijateľnú a ľahko stráviteľnú potravinou. Produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov, naopak sú strukoviny výborným zdrojom rastlinných bielkovín. Bez konzervantov, umelých farbív, emulgátorov, chuťových prísad či iných umelých prísad. Sú vyrobené výhradne z čisto prírodných surovín z prirodzene bezlepkových surovín. Prečo polievku od Damodar? ľahká a rýchla príprava veľa chuťových variantov z prirodzene bezlepkových surovín vhodné pre vegánov bez konzervantov, umelých farbív a iné.

Obsah: 38g
Zloženie: Cícerová múka, rastlinný tuk, sušená paprika, sušené zemiaky, vulkanická soľ, soľ. Vyrobené z prirodzene bezlepkových surovín. Vhodné pre vegánov.
Krajina pôvodu: Česká republika


Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1859 kJ
Tuk 20 g
Sacharidy 46,6 g
Vláknina 8,4 g
Bielkoviny 14,7 g
Sodík 1,9 g

Ověřeno našimi zákazníky