Koloidné striebro sprej 30 ml 10 ppm - nosový aplikátor

Koloidné striebro sprej - 30 ml - v plastovej fľaštičke s nosovým aplikátorom. Více informací
2,57 €
včetně DPH
Vypredané

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Popis: Málokto si uvedomuje, že striebro je stopový prvok, ktorý zohráva v ľudskom organizme veľmi vážnu úlohu. Strieborné tonikum je plne prírodná kozmetika. Koloidné striebro neobsahuje: konzervanty farbivá alkohol voľné radikály fenolické látky oxidačné činidlá Dávkovanie: Najskôr vyskúšajte rozotrieť trochu koloidného striebra na zápästie, kvôli možnej alergii na striebro (veľmi zriedkavé). Potom malé množstvo tonika naneste na kozmetický tampón a jemne potrite pokožku tváre, krku a dekoltu.

Obsah: 30 ml
Zloženie: Koloidné striebro je čisté metalické striebro (Ag +), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čistenej vode (H2O) Aqua purificata

Uskladnenie: Koloidné striebro uchovávajte v rozmedzí od 5 do 25 ° C. Neskladujte v chladničke, rozhodne nezmrazujte! Uchovajte dobre uzatvorené a na temnom mieste. Chráňte pred magnetickým poľom (mikrovlnná rúra, televízia, mobil, PC). Pri manipulácii sa vyvarujte styku koloidného striebra s kovovými predmetmi ako sú nádoby, lyžičky, naberačky a pod. Koloidné striebro slúži na vonkajšie použitie.

Ověřeno našimi zákazníky