Bio Sójový drink Naturell BERIEF 1l

Sójový drink je vyrobené z celých sójových bôbov, neobsahuje žiadne pridané sladidlo, zahusťovadlo ani arómy, a je iba jemne dosolené morskou soľou. Více informací
Vegan

Vegan

Bio

Bio

1,27 €
včetně DPH
Vypredané

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Bio Sójový drink je vyrobené z celých sójových bôbov, neobsahuje žiadne pridané sladidlo, zahusťovadlo ani arómy, a je iba jemne dosolené morskou soľou. Je vynikajúce samotné, zľahka vychladené, ale hodí sa aj na prípravu ochutených nápojov (napr. kakao, vanilkové mlieko, mliečno-ovocný kokteil), na müsli a cereálne raňajky, na prípravu sladkých dezertov a na pečenie a varenie. Aký je rozdiel medzi sójovým mliekom a sójovým nápojom: Žiadny - rozdiel je iba v názve. Aj keď všetci vedia, čo to je sójové mlieko, a že s kravským, kozím alebo ovčím mliekom má společné iba podobné využitie, legislatíva EU zakazuje výrobcom použitie slova "mlieko" na obale výrobku pre čokoľvek iné než živočíšne mlieka. Žiadny výrobca sójového mlieka nemá za cieľ, aby si spotrebitelia zamieňali jeho výrobok s kravským mliekom, ale každý naopak zdôrazňuje, že sa o kravské mlieko nejedná. Pozor, v internetových diskusiách sa niekedy objavujú názory, že sójový nápoj je menej kvalitný než sójové mlieko. Toto je iba mýtus, rovnaký nápoj sa v Ázii volá sójové mlieko a v EU sójový nápoj.

Zloženie: Voda, sójové bôby* 6,2%, ryža*regulátor kyslosti uhličitan vápenatý, morská soľ. Suroviny s * pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Obsah: 1l
Krajina pôvodu: Nemecko

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 118 kJ / 28 kcal
Tuky 1,5g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3g
Sacharidy 0,9g
  z toho cukry 0,7g
Vláknina 0,4 g
Bielkoviny 2,6g
Soľ 0,08g

Ověřeno našimi zákazníky