Liftea Metabolic 250ml

Vyvážený komplex bylinných extraktov a ovocných štiav Více informací
9,94 €
včetně DPH
skladem 15 ks

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Popis: Vyvážený komplex bylinných extraktov a ovocných štiav vhodný napr. pri jarných a jesenných detoxikačných kúrach. Nezabudnite na správny pitný režim, ktorý je dôležitou súčasťou každej očistnej kúry. Účinok vhodne dopĺňa šťava z plodov arónie a ďalšie rastlinné extrakty zo semien pestreca mariánskeho, zo zeleného čaju, z listovej stopky artičokov, z listov brezy bielej, z vňate zlatobyľ obyčajný a púpavy lekárskej. Extrakt z tamarindu je zdrojom jemnej vlákniny a ďalších látok - prírodných kyselín a cukrov.

Obsah: 250ml
Zloženie: voda, slivková šťava, šťava z plodov arónie, výťažok tamarindu (tamarindus indica), extrakt zo semien pestreca mariánskeho, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z listovej stopky artičokov, extrakt z listov brezy bielej, extrakt z vňate zlatobyľ obyčajný, extrakt zo smotánky lekárske, konzervačná látka káliumsorbát.

Odporúčané dávkovanie: 15 ml denne. Asi 1 polievkovú lyžicu rozrieďte ráno v 1,5 l vody a popíjajte počas dňa. Užívajte 2 týždne, potom urobte týždňovú prestávku a kúru opakujte. Najvhodnejšie použitia prípravku je v jarnom a jesennom období. Počas očistnej kúry nie je vhodné užívať kávu alebo alkohol. Prípravok nie je určený pre deti.

Ověřeno našimi zákazníky