Bio Matcha tea Harmony 2 g

Matcha tea je zelený čaj rozomletý na jemný prášok do ktorého sa nepridávajú žiadne farbivá ani konzervačné látky. Iba tie najlepšie ručne zbierané lístky sa sparia, vysušia, narežú a následne sa pomelú na žulových mlynčekoch. Více informací
Bio

Bio

0,43 €
včetně DPH
skladem 475 ks

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Matcha tea je zelený čaj rozomletý na jemný prášok do ktorého sa nepridávajú žiadne farbivá ani konzervačné látky. Iba tie najlepšie ručne zbierané lístky sa sparia, vysušia, narežú a následne sa pomelú na žulových mlynčekoch. Takto vzniká čaj, jedinečný na bohatú chuť aj vôňu. Na jednu šálku Matcha sa spotrebuje jeden lístok zeleného čaju. Vďaka šetrnému procesu spracovania si Matcha zachovala všetky prospešné látky (vitamíny, minerály, antioxidanty a vlákninu). Veľmi zaujímavá svieža chuť aj vôňa. Vysoké množstvo antioxidantov a vit. C, 100% zelený čaj, zaujímavá chuť dodáva telu energiu, upokojuje myseľ. Obsah: 2 g Balenie: Japonský zelený čaj Matcha predávajú po jednom 2g balení. Celá krabička obsahuje 30ks.

Obsah: 2g

Návod na prípravu: Odporúčame na prípravu klasického Matcha čaju metličku Chasen (čítaj Casena) na šľahanie a keramickú misku Kyoto tradične používanú v Japonsku pri čajovom obrade. Oba tieto dôležité produkty nájdete na našom e-shope. Najprv si zavarte vodu, než sa tak stane vysypte obsah vrecka do širokej misky. Skladujte v chladničke, pokojne aj v mrazničke a predovšetkým v tme.

Dôležité = NEMIEŠAŤ -> pretrepať!

Ověřeno našimi zákazníky