AlmaWin Pomarančový čistič 500ml

Univerzálny prostriedok na čistenie "úplne všetkého". Podľa miery zriedenie pôsobí ako univerzálny čistič pre domácnosť, slúži na ručné čistenie a odmasťovanie, odstraňuje odolné škvrny a pohlcuje pachy. Více informací
Vegan

Vegan

14,40 €
včetně DPH
Vypredané

Nakupte za více než 2 000 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Univerzálny prostriedok na čistenie "úplne všetkého". Podľa miery zriedenie pôsobí ako univerzálny čistič pre domácnosť, slúži na ručné čistenie a odmasťovanie, odstraňuje odolné škvrny a pohlcuje pachy. Veľmi účinný na mastné škvrny a fľaky. Dokáže zázračne vyčistiť aj niekoľkoročnej usadeniny na smažiace panvici či vo fritovacom hrnci. V koncentrovanej forme odstraňuje zvyšky lepidiel, voskov, farbiace farby, dechtové škvrny, stvrdnutej živočíšne a rastlinné tuky, gumové šmuhy na podlahe, škvrny od guľôčkového pera a fixiek, lak na nechty a olejové farby, škvrny na čalúnenie a kobercoch. Pohlcuje nepríjemné pachy. V zriedenej podobe čistí všetky povrchy odolné vode.

Dávkovanie: Podľa znečistenia použite 2-4 uzávery (30-60 ml) na 5 litrov vody. Prostriedok je po zriedení vodou mliečne zakalený.
Upozornenie: Pred použitím overte odolnosť materiálu a jeho farebnú stálosť. Textílie po ošetrení vyperte. Pre vysokú koncentráciu odmasťujúce zložiek je nutné pri práci používať ochranných rukavíc. Môže spôsobiť poškodenie pľúc a vyvolať zápaly očí. Uchovávajte v uzavretej nádobe mimo dosahu detí.

Obsah: 500ml
Krajina pôvodu: Made in Germany, vyrobené v EU


Ověřeno našimi zákazníky